Oáza inzertní noviny

www.ioaza.cz

Inzertní noviny Oáza vycházejí nepřetržitě od roku 1997. Jedná se o regionální inzertní noviny, které vychází na území střední a severní Moravy. Vycházíme z regionálního členění jednotlivých vydání s cílem nabídnout svým partnerům účinnou a cílenou reklamu splněním dvou základních předpokladů – oslovit co největší počet potenciálních zákazníků a co největší procento oslovených zaujmout. 
 
Oáza – zaujme široké spektrum zájmových skupin obyvatel svojí strukturou – kromě plošné firemní inzerce, obsahuje každé číslo kulturní přehled pro daný region, křížovku o ceny, pravidelně přetiskujeme největší množství občanské soukromé řádkové inzerce čímž tyto noviny získávají na čtenosti a velmi výrazně se liší od konkurence.
V ceně inzerce, s níž se můžete seznámit v našem ceníku, je obsažena kompletní grafická úprava včetně importování obrázků a log dle vašich podkladů, samozřejmostí je zasílání grafik ke korektuře (E-mailem poštou). Při opakované inzerci a platbě v hotovosti poskytujeme zajímavé slevy, jejichž výše může dosáhnout až 45 %.
V případě zájmu o další informace nás kontaktujte. Základní informace získáte i na těchto stránkách.

SLEVOVÉ KUPÓNY

Připravujeme